Przeczytaj

Jak nie wpaść w miłosną pułapkę. „Podstępne mechanizmy niszczą piękną historię”

Życie samo w sobie jest skomplikowane, ale dopiero po wejściu w bliską relację z drugą osobą zaczyna się prawdziwa zabawa! Zalani na początku hormonami szczęścia, prawie wszyscy dajemy się złapać na te same podstępne mechanizmy, które później często niszczą pięknie rozpoczętą historię. Silna potrzeba niemalże scalenia się ze sobą nawzajem to jeden z nich.  Na samym początku miłosnej znajomości uruchamiają się w nas potrzeby i odruchy…

Święta to sprawdzian dla związku. Co ucieszy partnera? 5 sprawdzonych sposobów

Wszelkiego rodzaju święta i rocznice to momenty najbardziej wyczekiwane, ale także najbardziej stresujące, gdyż dla wielu z nas są one prawdziwym sprawdzianem tego, czy czujemy się w związku wzajemnie rozumiani i doceniani. „On mnie w ogóle nie słucha i nie rozumie”. „Mojej żony/partnerki nic nie cieszy. Nie mogę nic zrobić, by była zadowolona…”. Czy te zdania są wam znane? A czy wiecie, że to najczęstsze zarzuty jakie słyszę od par?

Zdrada, poczucie winy, chęć odwetu. Jak w związku zacząć „od początku”?

Gdy zostaliśmy skrzywdzeni, jesteśmy ofiarą i tak się czujemy, nawet jeśli świadomie chcemy wybaczyć i zapomnieć – mamy w sobie ogromną i bardzo ludzką potrzebę wyrównania rachunków. Chcemy żeby sprawiedliwości stało się zadość, a ten kto nas skrzywdził poniósł karę.

„Chciałbym coś powiedzieć o tajemnicy szczęścia. Szczęście łatwo zapomina, nie wraca do tego co było wcześniej. Ale za to nieszczęście ma dobrą pamięć.

MASZ PYTANIE?

CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ?

Napisz do mnie!

14 + 13 =

GODZINY OTWARCIA

9:00–18:00

LOKALIZACJA

Warszawa

E-MAIL

info@magdalenaczaja.com