Coaching

Jeśli jesteś gotowy(-a) na zbudowanie szczęśliwej relacji, pracę nad istniejącym związkiem bądź walkę z syndromem oszusta, zapraszam na sesje coachingowe – indywidualne i w parach.

DLACZEGO

Sesje indywidualne?

Sesje indywidualne to dla mnie zawsze bardzo intymne momenty. Zdaję sobie „sprawę” jak wiele osób ma obawy przed pierwszym spotkaniem i odczuwa lęk, wstyd, zmieszanie…

Wielokrotnie to właśnie na spotkaniu ze mną klienci mają szansę wyznać coś po raz pierwszy. I za każdym razem po takiej sesji słyszę: Ależ czuję ulgę…”.

Chcę, aby spotkania ze mną, czy to zdalne, czy to osobiste, były dla moich klientów momentem czasem, kiedy świat przestaje istnieć. Świętą przestrzenią, w której są całkowicie bezpieczni, nieoceniani i nareszcie mogą być sobą. I od ludzi, którzy ze mną pracują, wiem, że tak właśnie jest.

Doświadczenie…

Moja skrzynka z narzędziami do pracy z klientami jest bardzo różnorodna i dość unikalna: jestem certyfikowanym coachem, szkoliłam się u Byron Katie, u twórcy radykalnego wybaczania, jestem przedsiębiorcą od ponad 20 lat. 

Całe moje życie to wielkie doświadczenie, które służy teraz innym i pomaga mi być całkowicie dostępną i ROZUMIEJĄCĄ Klienta.

STYLE PRZYWIĄZANIA

U

SAMOŚWIADOMOŚĆ

GRANICE W RELACJACH

v

KOMUNIKACJA W ZWIĄZKU

RADYKALNE WYBACZANIE

PRACA Z PRZEKONANIAMI

i

PRACA ZE SCHEMATAMI

u

SYNDROM OSZUSTA

TRUDNE EMOCJE

Doświadczenie, które zebrałam jako przedsiębiorca, kobieta w biznesie, żona, matka, człowiek bogaty w piękne i te najtrudniejsze doświadczenia życiowe, pomaga mi w towarzyszeniu moim Klientom w ich drodze.

 

Wierzę i doświadczam tego na sesjach, że moje bardzo różnorodne przeżycia zawodowe i prywatne są ogromnym wsparciem dla Klienta. Zwłaszcza jeśli dopiero zaczyna on przygodę z coachingiem i wydaje mu się, że jest całkowicie odosobniony w swoich przeżyciach, dylematach, lękach…

ZASTANAWIASZ SIĘ

Jak pracuję?

Każdy klient jest inny, ma różne potrzeby, stoi przed różnymi wyzwaniami. Mając tego świadomość, staram się podchodzić do wszystkiego z ciekawością i zainteresowaniem. Jednak co zwykle wszystkich łączy, to fakt, że prawdziwe zmiany nie zachodzą po jednym spotkaniu. Dlatego moim klientom oferuję na start:

PAKIET 6 SPOTKAŃ/GODZIN

 

 • Każda godzina z pakietu 6 sesji to 60 minut.
 • W zależności od ustaleń pracujemy co tydzień po 1 godzinie lub co 2 tygodnie po 2 godziny.
 • Klient dostaje wspomagające prace domowe.
 • Pracę poprzedza rozmowa telefoniczna lub na Skype w celu sprawdzenia dopasowania trenerki i klienta.
 • Po tym okresie decydujemy o kontynuacji pracy.
JAKIE SĄ

Obszary wsparcia

Lovefiting® DLA SINGLI

 • Świadome poszukiwanie nowego partnera/partnerki i randkowanie
 • Praca nad sobą w relacji – przekonania i strategie, które nie przynoszą upragnionego rezultatu
 • Określenie swoich potrzeb w relacji, granic i umiejętność ich utrzymania
 • Odkrycie stylów przywiązania, które determinują sukces w poszukiwaniu odpowiedniego partnera
 • Przygotowanie do randkowania „on-line” i nauka ćwiczenia „mięśnia odrzucenia”
 • Radzenie sobie z odrzuceniem i umiejętność oceniania potencjału partnera
 • Pierwsza pomoc dla „złamanego serca”
 • Radzenie sobie ze złością, rozczarowaniem, gniewem, smutkiem, poczuciem osamotnienia i zniechęcenia

Lovefiting® DLA PAR

 • Wyzwania stałych relacji w obszarach poczucia zrozumienia wzajemnych potrzeb
 • Opanowanie efektywnej komunikacji w związku
 • Nuda, rozczarowanie i utrata wzajemnej atrakcyjności w stałych, długoletnich związkach
 • Coaching dla randkujących par, gdy jeden z partnerów (lub oboje) chce przenieść relację na kolejny etap
 • Coaching dla par w stałej, ale niesformalizownej relacji, które napotykają problemy w jej rozwoju (np. niezgodność w kwestii decyzji o posiadaniu dzieci, o małżeństwie itd.)
 • Coaching dla par, które decydują się na formalizację związku i które chcą znacząco zwiększyć szansę na sukces i „żyć długo i szczęśliwie”
CO MÓWIĄ

O sesjach ze mną inni…

Bywają w życiu takie momenty, gdy należy podjąć walkę z własnymi lękami i słabościami. Często jednak sama myśl o spotkaniu z coachem, trenerem mentalnym czy psychologiem wzbudza nasze największe obawy. Jak to, ja? Mam się leczyć? A tak szczerze, kto z nas rozróżnia coacha lub trenera rozwoju osobistego od psychologa? Podobnie jak kolor antracytowy od ołówkowego. Jednak gdy życie nas dogania, wyzwaniom trzeba stawić czoła. Telefon do Magdy i decyzja o przystąpieniu do pracy nad sobą wcale nie były prosta. Najpierw, nieśmiało, pierwsza sesja próbna. Potem kolejne kilka zajęć poświęconych konkretnym zagadnieniom. Ostatecznie  dwa miesiące spotkań i głębokich rozmów o wyzwaniach, z jakimi musimy sobie radzić. Były to świetne spotkania, dzięki którym poprawiło się moje życie prywatne i zawodowe. Gdyż czasem warto, aby własne lęki i słabości skonfrontować z kimś bardziej od nas samych obiektywnym. Z całym przekonaniem polecam Magdę jako empatycznego i dojrzałego coacha oraz świetnego kompana do rozwiązywania nawet bardzo zagmatwanych relacji. 

Marcin Gerc

Magda przeprowadziła ze mną sesję coachingową. Wykazała się wspaniałym wyczuciem i zrozumieniem sytuacji. Stresowałam się przed spotkaniem, bo nie wiedziałam, co mnie czeka, i nie jestem osobą zbyt skorą do wyjawiania swoich osobistych spraw. A tu nagle taka sytuacja… Jednak gdy Magda zaczęła ze mną sesję, ja nawet się nie zorientowałam, że to już trwa. Rozmowa była bardzo komfortowa i niestresująca dla mnie w najmniejszym stopniu. Pytania Magdy były idealnie celne i dopasowane, na ich podstawie ja samodzielnie dochodziłam do wniosków, jak zmienić, poprawić lub jak myśleć o moim życiu i osobach w nim uczestniczących, aby podnieść jakość osobistych przeżyć i sposób myślenia o sobie. Magda jest wspaniałym i ciepłym coachem, sama jest tolerancyjną i ponadprzeciętnie myślącą osobą, ma też duże doświadczenie życiowe i te cechy pozwalają jej na profesjonalne podejście do coachowanych osób i pełne zrozumienie. Jest przy tym pełna energii i cudownie się z nią spędza czas.

Agata Puzynowska

CZYM JEST

Coaching i mentoring?

Dla swoich klientów często jestem nie tylko coachem, ale i mentorem oraz życiowym przewodnikiem. Jaka jest różnica między tymi pojęciami?

Coaching to proces, w którym osoba prowadząca (coach) pomaga drugiej osobie (coachee) w uwalnianiu jej potencjału, mądrości i wiedzy w celu maksymalizacji jej własnej skuteczności w osiąganiu celów, zmiany etc.

Coaching zakłada, że coachee ma wszelkie potrzebne zasoby i odpowiedzi do rozwiązania swoich problemów. Zadaniem coacha jest wspierać proces uczenia i odkrywania swojego klienta poprzez: aktywne słuchanie, parafrazowanie, dawanie informacji zwrotnej oraz umiejętne zadawanie pytań.

Coach ułatwia ten proces, podczas gdy mentor – za obopólną zgodą – jest bardziej przewodnikiem, który pomaga klientowi się uczyć (również od siebie) i rozwijać szybciej, niż mogłby on to zrobić sam.

Nie możemy przyciągnąć relacji lepszej niż my sami.

Dlatego praca nad sobą jest kluczowa.

GOTOWY? GOTOWA?

MASZ PYTANIE?

CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ?

Napisz do mnie!

Administratorem danych podawanych w celu wysłania zapytania, jak i przed zawarciem umowy lub jej realizacji będzie Magdalena Czaja, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Magdalena Czaja Works and Soul Magdalena M Czaja, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego 1/3, 01-858 Warszawa, NIP 6371067527; REGON: 851802781. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały udostępnione w Polityce Prywatności RODO, dostępnej pod adresem: www.magdalenaczaja.com/polityka-prywatnosci

GODZINY OTWARCIA

9:00–18:00

LOKALIZACJA

Warszawa

KONTAKT

info@magdalenaczaja.com

Tel. 606 245 198