Sesje indywidualne i w parach

Jeśli jesteś gotowy(-a) na zbudowanie szczęśliwej relacji, pracę nad istniejącym związkiem, lub też chcesz komuś wybaczyć aby pójść dalej, zapraszam na sesje – indywidualne i w parach.

DLACZEGO

Sesje indywidualne?

Sesje indywidualne to dla mnie zawsze bardzo intymne momenty. Zdaję sobie „sprawę” jak wiele osób ma obawy przed pierwszym spotkaniem i odczuwa lęk, wstyd, zmieszanie…

Wielokrotnie to właśnie na spotkaniu ze mną klienci mają szansę wyznać coś po raz pierwszy. I za każdym razem po takiej sesji słyszę: Ależ czuję ulgę…”.

Chcę, aby spotkania ze mną, czy to zdalne, czy to osobiste, były dla moich klientów momentem czasem, kiedy świat przestaje istnieć. Świętą przestrzenią, w której są całkowicie bezpieczni, nieoceniani i nareszcie mogą być sobą. I od ludzi, którzy ze mną pracują, wiem, że tak właśnie jest.

Doświadczenie…

Moja skrzynka z narzędziami do pracy z klientami jest bardzo różnorodna i dość unikalna: jestem terapeutką, certyfikowanym coachem, szkoliłam się u Byron Katie, u twórcy radykalnego wybaczania Colina Tippinga, a także jestem przedsiębiorcą od ponad 20 lat. 

Całe moje życie to wielkie doświadczenie, które służy teraz innym i pomaga mi być całkowicie dostępną i ROZUMIEJĄCĄ Klienta.

STYLE PRZYWIĄZANIA

U

SAMOŚWIADOMOŚĆ

GRANICE W RELACJACH

v

KOMUNIKACJA W ZWIĄZKU

RADYKALNE WYBACZANIE

PRACA Z PRZEKONANIAMI

i

PRACA ZE SCHEMATAMI

u

SYNDROM OSZUSTA

TRUDNE EMOCJE

Doświadczenie, które zebrałam jako przedsiębiorca, kobieta w biznesie, żona, matka, człowiek bogaty w piękne i te najtrudniejsze doświadczenia życiowe, pomaga mi w towarzyszeniu moim Klientom w ich drodze.

 

Wierzę i doświadczam tego na sesjach, że moje bardzo różnorodne przeżycia zawodowe i prywatne są ogromnym wsparciem dla Klienta. Zwłaszcza jeśli dopiero zaczyna on przygodę z coachingiem i wydaje mu się, że jest całkowicie odosobniony w swoich przeżyciach, dylematach, lękach…

ZASTANAWIASZ SIĘ

Jak pracuję?

Każda para lub klient indywidualny jest inny, ma różne potrzeby, stoi przed różnymi wyzwaniami. Mając tego świadomość, staram się podchodzić do wszystkiego z ciekawością i zainteresowaniem. Jednak to co zwykle łączy wszystkich, to fakt, że prawdziwe zmiany nie zachodzą po jednym spotkaniu. Dlatego moim klientom oferuję na start:

Sesje indywidualne PAKIET 6
SPOTKAŃ/GODZIN – online

 • Każda godzina to 60 minut.
 • Pracujemy co tydzień po 1 godzinie.
 • Klient dostaje wspomagające prace domowe.
 • Po zakończeniu pakietu decydujemy o kontynuacji pracy.

Sesje par PAKIET 12
SPOTKAŃ/GODZIN – online

 • Przed decyzją o wspólnej pracy odbywa jest spotkanie na sesji „0”, podczas której ustalamy cel pracy, a także zapada decyzja czy wskazana jest praca pary czy raczej tylko indywidualna.
 • Każda godzina to 60 minut.
 • Pracujemy co tydzień po 1 godzinie.
 • Pakiet zawiera sesje wspólne (zoom) i indywidualne (online).
 • Klienci otrzymują prace domowe, które są kluczowe dla zmiany.
 • Po zakończeniu pakietu decydujemy o kontynuacji pracy.
JAKIE SĄ

Obszary wsparcia

Lovefiting® DLA SINGLI

 • Świadome poszukiwanie nowego partnera/partnerki i randkowanie
 • Praca nad sobą w relacji – przekonania i strategie, które nie przynoszą upragnionego rezultatu
 • Określenie swoich potrzeb w relacji, granic i umiejętność ich utrzymania
 • Odkrycie stylów przywiązania, które determinują sukces w poszukiwaniu odpowiedniego partnera
 • Przygotowanie do randkowania „on-line” i nauka ćwiczenia „mięśnia odrzucenia”
 • Radzenie sobie z odrzuceniem i umiejętność oceniania potencjału partnera
 • Pierwsza pomoc dla „złamanego serca”
 • Radzenie sobie ze złością, rozczarowaniem, gniewem, smutkiem, poczuciem osamotnienia i zniechęcenia

Lovefiting® DLA PAR

 • Wyzwania stałych relacji w obszarach poczucia zrozumienia wzajemnych potrzeb
 • Opanowanie efektywnej komunikacji w związku
 • Nuda, rozczarowanie i utrata wzajemnej atrakcyjności w stałych, długoletnich związkach
 • Coaching dla randkujących par, gdy jeden z partnerów (lub oboje) chce przenieść relację na kolejny etap
 • Coaching dla par w stałej, ale niesformalizownej relacji, które napotykają problemy w jej rozwoju (np. niezgodność w kwestii decyzji o posiadaniu dzieci, o małżeństwie itd.)
 • Coaching dla par, które decydują się na formalizację związku i które chcą znacząco zwiększyć szansę na sukces i „żyć długo i szczęśliwie”
CO MÓWIĄ

O sesjach ze mną inni…

★★★★★

Spokojnie przeszłam swój rozwód

Magdę poznałam z polecenia osoby mi bliskiej. Rozpoczęłam z nią współpracę pełna obaw, ale jedyne co miałam to wiarę w to, że potrzebuję pomocy i chyba już nikt inny mi nie pomoże, jeśli nie ona. Pierwsze ćwiczenia, które miałam z Magdą Metodą Tippinga, były dla mnie jakieś kosmiczne. Nie wiedziałam co one mają zrobić, ale moja intuicja podpowiadała mi tylko abym zaufała. I tak zrobiłam. Dzięki Magdzie i pracy z nią przeszłam spokojniej mój rozwód niż mogłam sobie wyobrazić. Jestem Magdzie bardzo wdzięczna za jej pomoc i zaangażowanie w mój proces. Magda jest ciepła, cierpliwa, ma przeogromną intuicję. Dziękuję serdecznie i polecam z całego mojego serca, które dziś jest dużo spokojniejsze dzięki Magdzie.

Kasia Surowiec

★★★★★

Magdalena otrzymała piękny dar, którym się dzieli

Gdy uczeń będzie gotowy – nauczyciel (z narzędziami) przyjdzie. Dobrze znamy to zdanie. Miałam ogromny przywilej spotkać na swojej drodze Magdalenę, która odkryła przede mną nowe drogi poznania. Magdalena otrzymała piękny dar, którym się dzieli, który rozwija i pielęgnuje. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i każdą godzinę spędzoną razem.

Monika Sielicka

★★★★★

Wreszcie pokazałam „miękki brzuszek”

„Kto szuka ten znajdzie” – mówi popularne powiedzenie. I znalazłam. Na moim FB zaczęła pojawiać się reklama Instytutu Metody Tippinga. Zaiskrzyło. Najpierw przegląd strony, podkasty na Spotify, historia Jil i książka Colina Tippinga. Potem trochę odwagi i wysłanie zgłoszenia o sesje. No i zaczęło się. Magda jest zjawiskową kobietą. Niemal każda nasza sesja kończyła się stosem mokrych chusteczek. Z każdym tygodniem kolejna zmurszała szufladka w mojej głowie otwierała się i w magiczny sposób oczyszczała z kurzu zepchniętych, niechcianych uczuć. O dziwo szufladki, zaczęły też znikać. Czy zniknęły wszystkie? Te najcięższe i najstarsze – tak. A taki był mój cel. Co ciekawe, w magiczny sposób, po każdym naszym spotkaniu życie sprawdzało mnie, czy to co oczyściłam, wypłakałam, oddałam Bogu, zrobiłam rzetelnie i dokładnie.
Madziu, dziękuję Ci za wnikliwość Twoich spostrzeżeń, terapeuty bystrość umysłu, bogactwo metod i form pracy, a przede wszystkim otwarte serce. Przed nikim nie pokazałam w takim stopniu swojego „miękkiego brzuszka” (a jest taki w rzeczywistości).

Iwona Skiba

★★★★★

Jedna z najlepszych decyzji w życiu

Przeszłam w swoim życiu wiele terapii, ale dopiero w momencie, gdy zapoznałam się z filozofią Radykalnego Wybaczania zaznałam ukojenia. Podczas czytania książki „Radykalne Wybaczanie ” postanowiłam umówić się na sesje indywidualne i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Jestem wdzięczna za ogromne wsparcie i pełen profesjonalizm. Za to, że czuję się doskonała taka jaka jestem, za odkrywanie swojej mocy, za powrót do źródła – do źródła miłości.
Dziękuję Magdalenie za to, że mogę doświadczać cudów w które nadal trudno mi uwierzyć.

Magdalena Szamocka

★★★★★

Zupełnie inaczej patrzę na swoje relacje

Zgłosiłam się do Pani Magdy w trudnym momencie mojego życia kiedy to psuł się mój kolejny związek. Postanowiłam w końcu zawalczyć i pójść na terapię ponieważ mamy z partnerem 8 miesięczną córeczkę. Czytałam wcześniej książkę „Radykalne wybaczanie” i koncepcja wybaczania opisana w książce bardzo do mnie trafiła. Postanowiłam poszukać trenera, który pracuje tą metodą i trafiłam na Panią Magdę. Sesje, które odbyłyśmy bardzo dużo zmieniły w moim życiu, w relacji z moją mamą i partnerem. Pani Magda bardzo trafnie prowadziła spotkania. Oprócz radykalnego wybaczania pracowałyśmy także ze stylami przywiązania. Odkrycie jaki jest mój styl przywiązania pozwoliło mi zupełnie inaczej spojrzeć na moje dotychczasowe relacje. Szczerze polecam sesje z Panią Magdą.

Iza Trojan

★★★★★

Praca nad sobą może być przygodą

Bardzo lubię osoby transparentne, otwarte, konkretne oraz bezpośrednie, dlatego tak dobrze pracuje mi się z Magdą. Nic nie umknie jej podczas sesji. Każda sesja to było odkrywanie siebie głębiej i głębiej. Nie wiem, czy byłabym wstanie odkryć sama te rzeczy o sobie. Praca nad sobą trwa do końca życia, ale może być ciekawą przygodą! Ciekawe jest to, jak praca nad sobą i docieranie do głębokich skrytych prawd o sobie pozwala spojrzeć inaczej na ludzi dookoła siebie, a to daje dystans i lekkość bycia. Szkoda życia na zamartwianie się. Mamy los w swoich rękach. I to jest dar.

Sonia Felbur

★★★★★

Ulga i wdzięczność

Każdemu kto się jeszcze zastanawia, polecam z całego serca sesje indywidualne z Magdaleną Czają. Świadoma tego, że wszystko przydarza się nie nam, ale dla nas, zgłosiłam się do Magdaleny na pakiet sesji, w trakcie których przeszłam przez całą paletę emocji, a na końcu otrzymałam dar w postaci ogromnej ulgi i uczucia niesamowitej wdzięczności! Po czym w krótkim czasie powróciłam z lekkością do swojej pasji pracy z ludźmi ze zdwojoną siłą! DZIĘKUJĘ!

Karolina Dzwonkowska

★★★★★

Jedno jej pytanie otwiera oczy

Jestem świeżo po cyklu indywidualnych sesji. To co przepełnia mnie teraz to piękna wdzięczność! Wdzięczność za Magdalenę Czaję, z którą miałam wielką przyjemność pracować nad sobą, za moją własną odwagę do przeżywania skrywanych emocji i oczywiście za całe Radykalne Wybaczanie! Te piękne pare tygodni były wypełnione płaczem, ze smutku, żalu… ale przede wszystkim z wdzięczności i radości! Odkryłam wiele blokujących przekonań, przepracowałam sporo nagromadzonych emocji, zrozumiałam schematy mojego zachowania, ale przede wszystkim poczułam miłość i zrozumienie dla samej siebie. To był piękny czas odkrywania siebie na nowo! Polecam z całego serca każdemu! Magda jest niesamowita! Jedno jej pytanie potrafi sprawić, że oczy szeroko się otwierają i przychodzi piękny moment „aha!” 😉
Jestem wdzięczna za doświadczenie wybaczania, Radykalnego Wybaczania <3

Marta Skrzypiec

★★★★★

Długo szukałem właściwej osoby

Serdecznie polecam Magdalenę Czaję jako coacha, który pomoże osobom, które chcą coś zmienić w swoim życiu i podejmą w tym kierunku realne działania. Zanim zdecydowałem rozpocząć współpracę z Magdaleną, długo szukałem właściwej osoby, która zostałaby moim coachem. Wybierając dla siebie coacha, chciałem pracować z tą osobą nad różnymi zagadnieniami, wykraczającymi poza ramy zawodowe i biznesowe. Zależało mi na tym, żeby była to osoba doświadczona życiowo i biznesowo, szczera, uczciwa, etyczna, empatyczna i która byłaby dla mnie partnerem do rozmowy oraz stanowiłaby realne wsparcie. Magda spełniła moje oczekiwania i wielokrotnie je przekroczyła. Dzięki jej wsparciu skutecznie rozwiązałem wiele trudnych spraw i łatwiej przeprowadziłem wymagające zmiany w różnych obszarach życia, zarówno osobistych, jak i profesjonalnych. Możliwość zderzenia się przemyśleniami i podzielenia wątpliwościami oraz pomysłami z osobą, która wspiera i dopinguje, a także krytykuje i zachęca do robienia rzeczy niekomfortowych była trudna do przecenienia i znacznie zwiększyła moją skuteczność działania.

Kuba Karliński

★★★★★

To mocne stąpanie po ziemi, duchowość i świetne poczucie humoru

Sesja radyklanego wybaczenia z Magdaleną to bardzo ciekawe doświadczenie. Dla mnie niezwykle cenne było zobaczenie, jak wiele łączy nas z osobą i z problem, z którym przychodzimy. To, że jesteśmy jak bliźniacze istoty, współpracujące ze sobą by wejść na wyższy poziom zrozumienia siebie i funkcjonowania w świecie. Jedynie pytanie czy jesteśmy gotowi, aby stanąć do tego zadania. Ale jeżeli znajdziemy w sobie taką siłę to Magdalena łagodnie, ale stanowczo i konsekwentnie przeprowadza przez proces demaskując nasze przekonania i „łaszywe ja” by umożliwić nam wejście do nowej przestrzeni. Magdalena łączy mocne stąpanie po ziemi, duchowość i świetne poczucie humoru oraz chętnie dzieli się swoimi życiem. Dla mnie to było niezwykle cenne. Dziękuję ci Magdaleno, że mogłam się oddać w twoje ręce!

Magdalena Pawlak

★★★★★

Potrójny strzał w dziesiątkę

Radykalne Wybaczanie to bardzo dobry wybór pracy nad sobą. A Radykalne Wybaczanie połączone z wyborem Magdaleny jako trenerki to już potrójny strzał w dziesiątkę. Magda jest jak sprawny detektyw – ma doskonałe wyczucie ważnych obszarów do pracy, a jednocześnie robi to z najwyższą delikatnością. Polecam!

JOANNA HETMAN-KRAJEWSKA

adwokat, radca prawny, Kancelaria Prawnicza PATRIMONIUM

CZYM JEST

Coaching i mentoring?

Dla swoich klientów często jestem nie tylko coachem, ale i mentorem oraz życiowym przewodnikiem. Jaka jest różnica między tymi pojęciami?

Coaching to proces, w którym osoba prowadząca (coach) pomaga drugiej osobie (coachee) w uwalnianiu jej potencjału, mądrości i wiedzy w celu maksymalizacji jej własnej skuteczności w osiąganiu celów, zmiany etc.

Coaching zakłada, że coachee ma wszelkie potrzebne zasoby i odpowiedzi do rozwiązania swoich problemów. Zadaniem coacha jest wspierać proces uczenia i odkrywania swojego klienta poprzez: aktywne słuchanie, parafrazowanie, dawanie informacji zwrotnej oraz umiejętne zadawanie pytań.

Coach ułatwia ten proces, podczas gdy mentor – za obopólną zgodą – jest bardziej przewodnikiem, który pomaga klientowi się uczyć (również od siebie) i rozwijać szybciej, niż mogłby on to zrobić sam.

Nie możemy przyciągnąć relacji lepszej niż my sami.

Dlatego praca nad sobą jest kluczowa.

GOTOWY? GOTOWA?

CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ NA WARSZTATY

BĄDŹ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ?

Napisz do mnie!

Zgody

Administratorem danych podawanych w celu wysłania zapytania, jak i przed zawarciem umowy lub jej realizacji będzie Magdalena Czaja, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Magdalena Czaja Works and Soul Magdalena M Czaja, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego 1/3, 01-858 Warszawa, NIP 6371067527; REGON: 851802781. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały udostępnione w Polityce Prywatności RODO, dostępnej pod adresem: www.magdalenaczaja.com/polityka-prywatnosci

GODZINY OTWARCIA

9:00–18:00

LOKALIZACJA

Warszawa

KONTAKT

info@magdalenaczaja.com

Tel. 606 245 198