Warsztaty

Interesują Cię warsztaty grupowe? Tu znajdziesz zestawienie najbliższych prowadzonych przeze mnie warsztatów oraz informacje o możliwości współpracy w ramach organizacji warsztatów zamkniętych.

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - EDYCJA WIOSNA 2021

6 marca 2021

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - EDYCJA LATO 2021

10 sierpnia 2021

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - EDYCJA JESIEŃ 2021

23 października 2021

Najbliższe Warsztaty

Zostań Certyfikowanym Trenerem Radykalnego Wybaczania!

START 6 MARCA

Do 7 Lutego Oferta First Minute – 500 zł mniej!

Ten kurs jest dla Ciebie JEŚLI:

  • chcesz świadomie uwolnić się od spraw, które nie pozwalają Ci iść do przodu,
  • pragniesz szybko poczuć spokój, ulgę, odzyskać energię i radość życia,
  • czujesz, że chcesz poznać Metodę Tippinga oraz jej narzędzia głębiej,
  • jesteś psychoterapeutą, trenerem rozwoju osobistego, coachem lub już pracujesz z ludźmi innymi metodami i chcesz wzbogacić swój warsztat.
KURS ONLINE

Oferta First Minute wygasa za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pozostałe warsztaty

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - EDYCJA JESIENNA 2020

Zapraszamy do jesiennej edycji kursu Trenera Radykalnego Wybaczania, która startuje 24 października. Skorzystaj z oferty First Minute – zapisując się do 18 września zapłacisz 500 zł brutto mniej!

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - START 6.03.2021

Zapraszamy do wiosennej edycji kursu Trenera Radykalnego Wybaczania, która startuje 6 marca. Skorzystaj z oferty First Minute – zapisując się do 5 lutego zapłacisz 500 zł brutto mniej!

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - EDYCJA LETNIA 2021

Zapraszamy do letniej edycji kursu Trenera Radykalnego Wybaczania, która startuje 10 sierpnia. Skorzystaj z oferty First Minute – zapisując się do 9 lipca zapłacisz 500 zł brutto mniej!

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - START 23.10.2021

Zapraszamy do jesiennej edycji kursu Trenera Radykalnego Wybaczania, która startuje 23 października. Skorzystaj z oferty First Minute – zapisując się do 24 września zapłacisz 500 zł brutto mniej!

Warsztat Zamknięty

Syndrom Oszusta

Prowadzisz zespół, bądź własną firmę? Jesteś odpowiedzialny za szkolenia w swojej organizacji i szukasz tematu na ciekawe, nieszablonowe szkolenie? Tematu, który w jakimś stopniu dotyka wszystkich niezależnie od szczebla kariery, branży czy firmy? Syndrom Oszusta może być Twoją odpowiedzią!

Aż 70% z nas doświadcza przynajmniej raz w życiu – a większość bardzo często – przypadłości nazywanej w psychologii SYNDROMEM OSZUSTA.

CO MÓWIĄ

Inni o warsztatach?

Zapisałam się na kurs Radykalnego Wybaczania, by móc jeszcze bliżej poznać siebie. Okazało się, że poznałam konkretne metody do pracy nad sobą – uwolnienia się od przeżytych traum i totalnie innego spojrzenia na problemy i wyzwania które pojawiają się w życiu. Jednocześnie wiem, że Radykalne Wybaczanie będzie moim drugim zawodowym dzieckiem, bo mogę pomóc ludziom odzyskać równowagę wewnętrzną i harmonię by mogli iśc dalej na przód i realizować siebie. Na pewno metoda będzie pomocna w mojej aktualnej pracy zawodowej 😉 Polecam!

Monika Janiak – Bartkowiak

Uczestniczka Kursu Trenera Radykalnego Wybaczania

Tematyka dotycząca zagadnień związanych z tzw. „Empowering women” jest naprawdę ciekawa i widać, że Magda doskonale się w nim czuje. Forma warsztatów jest na tyle pojemna, iż każdy uczestnik jest w stanie wynieść z nich ważne dla niego przemyślenia.

Aleksandra Wojnicka

Uczestniczka warsztatów Syndrom Oszusta by Lovefiting

Dzięki profesjonalnemu podejściu trenerki, warsztaty przebiegały w atmosferze otwartości, nawet przy poruszaniu trudnych tematów. Każda z obecnych osób mogła znaleźć wsparcie i zrozumienie, dostrzegając jak wielu ludzi dotyczy Syndrom Oszusta. Praca w parach oraz odpowiednie pytania pomogły dotrzeć do źródła problemu.

Women in Technology

Jako terapeuta szukałam czegoś co będzie efektywne i namacalne, co będzie natychmiast działać – i mam. Polecam wszystkim, którzy świadomie chcą zmienić swoje życie i być odpowiedzialnym za siebie.

Jolanta Maria Pulst

Uczestniczka Kursu Trenera Radykalnego Wybaczania

RW i jego proces to narzędzie bez, którego nie wyobrażam sobie pracować jako coach kryzysu. Przyjemnością jest odkrywanie lekkości życia po procesie jaki daje RW poprowadzona przez trenera Metody Tippinga Szkolenie w procesie kursu w Instytucie daje duże możliwości odkrywania cudu wybaczenia- nie znam lepszej metody choć pracuję w pomocowym zawodzie od kilkunastu lat.

Sylwia Kuduk

Uczestniczka Kursu Trenera Radykalnego Wybaczania

CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY

BĄDŹ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ?

Napisz do mnie!

7 + 11 =

GODZINY OTWARCIA

9:00-18:00

LOKALIZACJA

Warszawa

EMAIL

info@magdalenaczaja.com