Powiedź mi jak byłeś kochany, a powiem ci, jak kochasz...

Lovefiting® to autorska metoda, która pozwala stworzyć relacje pełne miłości w oparciu do dogłębną wiedzę o stylach przywiązania.

ZASTANAWIASZ SIĘ…

Dlaczego Style Przywiązania?

Za co cenię Style Przywiązania (SP) i dlaczego stały się one kanwą mojego programu Lovefiting®?

Rozpoznanie u siebie Stylu Przywiązania, uświadomienie sobie, dlaczego wybieramy takich a nie innych partnerów, pomoże Ci przygotować się do każdego etapu życia miłosnego:

  • randkowania,
  • wczesnego etapu związku,
  • relacji długotrwałych,
  • kryzysów w związku,
  • zerwań
  • i jeśli już tak się stanie – rozstań.

Rozpoznanie ich u siebie i innych pozwala podejmować lepsze decyzje przy wyborze partnera. Pozwala zrozumieć zachowania i wybory swoje i innych. Zrozumiesz swoje potrzeby i dowiesz się z kim powinieneś być, aby być szczęśliwym.

Jeśli się okaże, że jesteś już w relacji, w której SP są kolizyjne – nauczysz się rozumieć, dlaczego oboje zachowujecie się tak, a nie inaczej i nauczycie się strategii jak to poprawić.

jedno jest pewne…

Doświadczysz Zmiany

Być może takiej, o której nawet nie marzyłeś!

Przestaniesz się zastanawiać „Czy jestem dla niego wystarczająco atrakcyjna”, a zaczniesz sobie zadawać pytania „czy warto inwestować w tą relację?”, „czy ten człowiek ma potencjał odpowiedzenia na moje potrzeby?”

jak wygląda

Lovefiting w Praktyce?

Ćwiczenie zadawania odpowiednich pytań i SŁYSZENIA odpowiedzi uaktywni Twój „radar”, który pomoże Ci rozpoznać, z kim masz do czynienia – a potem świadomie podejmować decyzje czy wchodzić w tą znajomość czy też nie.

W końcu zaczniesz świadomie kierować swoimi relacjami intymnymi. Pewnie nie raz jeszcze potkniesz się albo nie zaufasz swojej intuicji (bo on będzie wyjątkowo o Ciebie walczący, a Ty zawsze o tym marzyłaś, albo ona będzie taka piękna…), ale z czasem zaufasz sobie i znajdziesz swój „bezpieczny port” i nauczysz się go doceniać.

Jeśli już jesteś w związku, dogłębne poznanie SP pozwoli Ci zrozumieć i zmierzyć się z wyzwaniami, które macie jako para. Pomoże zapobiec kryzysowi lub z niego wyjść.

LOVEFITING® POMOŻE CI STWORZYĆ RELACJE PEŁNE MIŁOŚCI ♡

JESTEŚ GOTOWY

Zmienić swoją relację

dzięki Lovefiting?

MASZ PYTANIE?

CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ?

Napisz do mnie!

12 + 12 =

GODZINY OTWARCIA

9:00-18:00

LOKALIZACJA

Warszawa

EMAIL

info@magdalenaczaja.com