Powiedz mi, jak byłeś kochany, a powiem ci, jak kochasz...

Lovefiting® to autorska metoda, która pozwala stworzyć relacje pełne miłości oparte na dogłębnej wiedzy o stylach przywiązania.

ZASTANAWIASZ SIĘ…

Dlaczego style przywiązania?

Za co cenię style przywiązania (SP) i dlaczego stały się one kanwą mojego programu Lovefiting®?

Rozpoznanie u siebie stylu przywiązania, uświadomienie sobie, dlaczego wybieramy takich, a nie innych partnerów, pomoże Ci przygotować się do każdego etapu życia miłosnego:

  • randkowania,
  • wczesnego etapu związku,
  • relacji długotrwałych,
  • kryzysów w związku,
  • zerwań
  • i jeśli już tak się stanie – do rozstań.

Rozpoznanie stylów przywiązania u siebie i innych pozwala podejmować lepsze decyzje przy wyborze partnera. Pozwala zrozumieć zachowania i wybory swoje i innych. Zrozumiesz swoje potrzeby i dowiesz się, z kim powinieneś być, aby być szczęśliwym.

Jeśli się okaże, że jesteś już w relacji, w której SP są kolizyjne – nauczysz się rozumieć, dlaczego oboje zachowujecie się tak, a nie inaczej, i poznacie strategię poprawy tego stanu.

jedno jest pewne…

Doświadczysz zmiany

Być może takiej, o jakiej nawet nie marzyłeś!

Przestaniesz się zastanawiać, czy jesteś dla niego wystarczająco atrakcyjna, a zaczniesz sobie zadawać pytania: „Czy warto inwestować w tę relację?”, „Czy ten człowiek ma potencjał, aby odpowiedzieć na moje potrzeby?”.

jak wygląda

Lovefiting w praktyce?

Ćwiczenie zadawania odpowiednich pytań i SŁYSZENIA odpowiedzi uaktywni Twój „radar”, który pomoże Ci rozpoznać, z kim masz do czynienia, a potem świadomie podejmować decyzje, czy wchodzić w tę znajomość, czy też nie.

W końcu zaczniesz świadomie kierować swoimi relacjami intymnymi. Pewnie nieraz jeszcze potkniesz się albo nie zaufasz swojej intuicji (bo on będzie wyjątkowo o Ciebie walczył, a Ty zawsze o tym marzyłaś – albo ona będzie taka piękna…), ale z czasem zaufasz sobie i znajdziesz swój „bezpieczny port” i nauczysz się go doceniać.

Jeśli już jesteś w związku, dogłębne poznanie SP pozwoli Ci zrozumieć i zmierzyć się z wyzwaniami, przed którymi stoicie jako para. Pomoże zapobiec kryzysowi lub z niego wyjść.

LOVEFITING® POMOŻE CI STWORZYĆ RELACJE PEŁNE MIŁOŚCI ♡

JESTEŚ GOTOWY

Zmienić swoją relację

dzięki Lovefiting?

MASZ PYTANIE?

CHCESZ SIĘ UMÓWIĆ NA SESJĘ?

Napisz do mnie!

Administratorem danych podawanych w celu wysłania zapytania, jak i przed zawarciem umowy lub jej realizacji będzie Magdalena Czaja, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Magdalena Czaja Works and Soul Magdalena M Czaja, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego 1/3, 01-858 Warszawa, NIP 6371067527; REGON: 851802781. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały udostępnione w Polityce Prywatności RODO, dostępnej pod adresem: www.magdalenaczaja.com/polityka-prywatnosci

GODZINY OTWARCIA

9:00–18:00

LOKALIZACJA

Warszawa

KONTAKT

info@magdalenaczaja.com

Tel. 606 245 198