Bezpieczny, Lękowy a może Unikowy?

Jaki jest Twój Styl Przywiązania?

ZASTANAWIASZ SIĘ…

Dlaczego style przywiązania?

Za co cenię style przywiązania (SP) i dlaczego stały się one kanwą mojego programu Lovefiting®?

Rozpoznanie u siebie stylu przywiązania, uświadomienie sobie, dlaczego wybieramy takich, a nie innych partnerów, pomoże Ci przygotować się do każdego etapu życia miłosnego:

  • randkowania,
  • wczesnego etapu związku,
  • relacji długotrwałych,
  • kryzysów w związku,
  • zerwań
  • i jeśli już tak się stanie – do rozstań.

Rozpoznanie stylów przywiązania u siebie i innych pozwala podejmować lepsze decyzje przy wyborze partnera. Pozwala zrozumieć zachowania i wybory swoje i innych. Zrozumiesz swoje potrzeby i dowiesz się, z kim powinieneś być, aby być szczęśliwym.

Jeśli się okaże, że jesteś już w relacji, w której SP są kolizyjne – nauczysz się rozumieć, dlaczego oboje zachowujecie się tak, a nie inaczej, i poznacie strategię poprawy tego stanu.

jedno jest pewne…

Doświadczysz zmiany

Być może takiej, o jakiej nawet nie marzyłeś!

Jeśli jesteś osobą wolną, przestaniesz się zastanawiać, czy jesteś wystarczająco atrakcyjna/y, a zaczniesz sobie zadawać pytanie: „Czy warto inwestować w tę relację?”. Jeśli jesteście w parze – nauczycie się komunikować swoje potrzeby i lepiej rozumieć zachowanie drugiej osoby. Może się okazać, że się kochacie, ale jednocześnie oboje nie czujecie się kochani…I to właśnie powinno się zmienić!

jak wygląda

Lovefiting w praktyce?

„Powiedz jakie miałeś dzieciństwo, a powiem Ci jaki stworzysz związek”.
I odwrotnie: „Pokaż mi swój związek, a powiem Ci jakie miałeś dzieciństwo”.

Co powiesz na tak postawione tezy?

A co, gdyby się okazało, że to prawda, i że idąc tym tropem możesz dokonasz odkryć, które zmienią Twoje relacje – także miłosne?

Wiem o tym, bo sama tego doświadczyłam: ja i moi pacjenci. 

Całkiem niedawno, bo w latach 60-ych pojawiła się teza, że więź z pierwszym opiekunem (najczęściej matką), ma kluczowe znaczenie dla sposobu w jaki będziemy budować relacje w przyszłości. Także relacje romantyczne.

Więzi te nazwano: stylami przywiązania.

Jesteśmy stworzeni do budowania więzi z innymi. Tak zbudowany jest nasz mózg – kiedy czujemy się odrzucani reagujemy paniką (aktywują się wtedy w mózgu odpowiednie obszary). W zależności od tego czy w bardzo wczesnym okresie życia otrzymywaliśmy (lub nie) od pierwszego opiekuna poczucie bezpieczeństwa, dostępności i bliskości, tak kształtują się trzy główne style przywiązania: bezpieczny, lękowy i unikowy.

Większość z nas nie zdaje sobie w ogóle sprawy z tego, ile naszych zachowań to automatyczne reakcje, których korzenie sięgają pierwszych lat naszego życia.

LOVEFITING® POMOŻE CI STWORZYĆ RELACJE PEŁNE MIŁOŚCI ♡

JESTEŚ GOTOWY

Zmienić swoją relację

dzięki Lovefiting?

CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ NA WARSZTATY

BĄDŹ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ?

Napisz do mnie!

Zgody

Administratorem danych podawanych w celu wysłania zapytania, jak i przed zawarciem umowy lub jej realizacji będzie Magdalena Czaja, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Magdalena Czaja Works and Soul Magdalena M Czaja, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego 1/3, 01-858 Warszawa, NIP 6371067527; REGON: 851802781. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały udostępnione w Polityce Prywatności RODO, dostępnej pod adresem: www.magdalenaczaja.com/polityka-prywatnosci

GODZINY OTWARCIA

9:00–18:00

LOKALIZACJA

Warszawa

KONTAKT

info@magdalenaczaja.com

Tel. 606 245 198