Warsztaty

Interesują Cię warsztaty grupowe? Tu znajdziesz zestawienie najbliższych prowadzonych przeze mnie warsztatów oraz informacje o możliwości współpracy w ramach organizacji warsztatów zamkniętych.

Najbliższe warsztaty

Zostań certyfikowanym trenerem radykalnego wybaczania!

START 23 PAŹDZIERNIKA

Ten kurs jest dla Ciebie JEŚLI:

  • chcesz świadomie uwolnić się od spraw, które nie pozwalają Ci iść do przodu,
  • pragniesz szybko poczuć spokój, ulgę, odzyskać energię i radość życia,
  • czujesz, że chcesz głębiej poznać metodę Tippinga oraz jej narzędzia,
  • jesteś psychoterapeutą, trenerem rozwoju osobistego, coachem lub już pracujesz z ludźmi innymi metodami i chcesz wzbogacić swój warsztat.
KURS ONLINE

Oferta First Minute wygasa za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pozostałe warsztaty

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - START 19.02.2022

Zapraszamy do jesiennej edycji kursu Trenera Radykalnego Wybaczania, która startuje 19 lutego. Skorzystaj z oferty First Minute – zapisując się do 21 stycznia zapłacisz 500 zł brutto mniej!

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - START 23.10.2021

Zapraszamy do jesiennej edycji kursu Trenera Radykalnego Wybaczania, która startuje 23 października.

 

 

Kurs Letni Online Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - START 26.07.2022

Zapraszamy do jesiennej edycji kursu Trenera Radykalnego Wybaczania, która startuje 26 lipca. Skorzystaj z oferty First Minute – zapisując się do 24 czerwca zapłacisz 500 zł brutto mniej!

Wprowadzenie do Radykalnego Wybaczania Warsztat Online - START 10.12.2021

Przyjdź na Warsztaty „Wprowadzenie do Radykalnego Wybaczania”
I POCZUJ NA SOBIE SIŁĘ TEJ METODY!
 

Kurs Certyfikowanego Trenera Radykalnego Wybaczania - START 1.10.2022

Zapraszamy do jesiennej edycji kursu Trenera Radykalnego Wybaczania, która startuje 1 października. Skorzystaj z oferty First Minute – zapisując się do 31 sierpnia zapłacisz 500 zł brutto mniej!

Warsztaty zamknięte

Syndrom oszusta

Prowadzisz zespół bądź własną firmę? Jesteś odpowiedzialny za szkolenia w swojej organizacji i szukasz tematu na ciekawe, nieszablonowe szkolenie? Tematu, który w jakimś stopniu dotyczy wszystkich niezależnie od szczebla kariery, branży czy firmy? Syndrom oszusta może być Twoją odpowiedzią!

Aż 70% z nas doświadcza przynajmniej raz w życiu – a większość bardzo często – przypadłości nazywanej w psychologii SYNDROMEM OSZUSTA.

CO MÓWIĄ

Inni o warsztatach?

Zapisałam się na kurs radykalnego wybaczania, by móc jeszcze bliżej poznać siebie. Okazało się, że poznałam konkretne metody do pracy nad sobą – uwolnienia się od przeżytych traum i totalnie innego spojrzenia na problemy i wyzwania, które pojawiają się w życiu. Jednocześnie wiem, że radykalne wybaczanie będzie moim drugim zawodowym dzieckiem, bo mogę pomóc ludziom odzyskać równowagę wewnętrzną i harmonię, by mogli iść dalej naprzód i realizować siebie. Na pewno metoda będzie pomocna w mojej aktualnej pracy zawodowej 😉 Polecam!

Monika Janiak–Bartkowiak

Uczestniczka Kursu Trenera Radykalnego Wybaczania

Tematyka dotycząca zagadnień związanych z tzw. empowering women jest naprawdę ciekawa i widać, że Magda doskonale się w niej czuje. Forma warsztatów jest na tyle pojemna, iż każdy uczestnik jest w stanie wynieść z nich ważne dla niego przemyślenia.

Aleksandra Wojnicka

Uczestniczka warsztatów Syndrom oszusta by Lovefiting

RW i jego proces to narzędzie bez, którego nie wyobrażam sobie pracować jako coach kryzysu. Przyjemnością jest odkrywanie lekkości życia po procesie jaki daje RW poprowadzona przez trenera Metody Tippinga Szkolenie w procesie kursu w Instytucie daje duże możliwości odkrywania cudu wybaczenia- nie znam lepszej metody choć pracuję w pomocowym zawodzie od kilkunastu lat.

Sylwia Kuduk

Uczestniczka Kursu Trenera Radykalnego Wybaczania

Dzięki profesjonalnemu podejściu trenerki warsztaty przebiegały w atmosferze otwartości, nawet przy poruszaniu trudnych tematów. Każda z obecnych osób mogła znaleźć wsparcie i zrozumienie, dostrzegając, jak wielu ludzi dotyczy syndrom oszusta. Praca w parach oraz odpowiednie pytania pomogły dotrzeć do źródła problemu.

Women in Technology

Jako terapeuta szukałam czegoś, co będzie efektywne i namacalne, co będzie natychmiast działać – i mam. Polecam wszystkim, którzy świadomie chcą zmienić swoje życie i być odpowiedzialnymi za siebie.

Jolanta Maria Pulst

Uczestniczka Kursu Trenera Radykalnego Wybaczania

CHCESZ SIĘ ZAPISAĆ NA WARSZTATY

BĄDŹ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ?

Napisz do mnie!

GODZINY OTWARCIA

9:00–18:00

LOKALIZACJA

Warszawa

E-MAIL

info@magdalenaczaja.com